Close
остались вопросы?
задай их срочно :)
Telegram
WhatsApp
Viber
VK
Messenger
Skype
Skype
Mail
Phone
Leave your phone and we will contact you!
Or you can call us yourself:
+38 093 494 44 22
Як тільки ми заплануємо наступний захід, тут з'явиться вся інформація
Тим часом перегляньте, як пройшов інтенсив
Work-related Grammar 28.09
Слідкуй за мною в Instagram. Там є велика кількість порад для вивчення business & everyday English

Отзывы студентов Kubasova ETC:
Олег Семенов
Senior Hybris Developer EPAM
Я займався з Катею англійською більше року, і за цей час кожне із занять було корисним і шалено цікавим. Катя володіє винятковим стилем подачі інформації і відчутною пристрастю до викладання. Після кожної нашої зустрічі я йшов з новими знаннями і величезним бажанням покращувати свої навички і далі :)

Ірина Десятова
Recruitment Account Manager ALOBC Luxoft
Кожне заняття чекаю з нетерпінням! Уроки побудовані так, що матеріал завжди підбирається індивідуально. Катя знає як зацікавити і мотивувати. Весь матеріал подається доступно і відразу ж закріплюється у вправах з твоїми особистими асоціаціями. Найбільшим бонусом було те, що я навчилася залишати позаду страхи і внутрішні бар'єри в усному спілкуванні. Сміливо можу рекомендувати як професіонала своєї справи і навіть більше! Before incorporating visual aids into speeches, the speaker should understand that if used incorrectly, the visual will not be an aid.

Рита Засекина
Head of Banking Relations Start2Pay
Katya, no doubt, is the best expert in English for IT sector. I definitely advise you to go through at least one practical course with her to find out what I'm talking about. Her training course is created for those who prefer learning language in an easy and funny way to boring traditional one, as well as those who are interested in a quick result that to start using the acquired knowledge in their work at once. I attended her course this Saturday, and I'm certainly pleased with the result, as well as the emotions received
Наталія Вязовская
Бізнес-аналітик Стримлайн Україна
Супер курс англійської з чудовим тренером.😍 Після першого ж заняття вмовила співробітника записатися 😊 Впевнена, що буде корисний не тільки РМ, а всім бажаючим поліпшити ділове листування і комунікацію. Чекають з нетерпінням Level-up

Ірина Подейко
Провідний бізнес-аналітик ПУМБ
Мені дуже сподобався вчорашній інтенсив! Було дивно легко, навіть якщо не всі відразу виходило. Окремо хочу виділити атмосферу створену Катериною, незважаючи на 7-8 годину навчання інформація засвоювалася і фокус уваги був на англійській мові, також хочу подякувати хлопцям за допомогу і підтримку в командних вправах. ;) We are winners all!

Олеся Ковтун
QA Engeneer Infopulse
Дуже сподобався майстер-клас IT English: Business Correspondence. Дізналась багато нового. Катя поділилась цікавими тонкощами і пояснила ті моменти, про які зазвичай кажуть "ну, вони так пишуть просто".
Організація майстер-класу теж була класною і продуманою.
IT English: Successful Interview - Анна Мартиненко, НТУУ "КПИ"
IT English: Successful Interview - Владислав Ланчак, НТУУ "КПИ"
IT English for PMs - Наталія Орехова, Senior Business Development Manager in Ukrsoft Group
IT English for PMs - Олег Десятов, PM in Portmone
IT English: Business Correspondence - Ігор Резник, Senior IT Recruiter in Optima Talent
IT English: Business Correspondence - Анна Бабенко, QA Lead in Infopulse
Залишились питання?
Залиш свій номер, ми з тобою зв'яжемося
Made on
Tilda