English in 30 min.
Навіть якщо у вас "взагалі вільного часу немає"
і домашнє завдання ви не любите.
З нами ви вивчите англійську!

Про програму
Англійська за 30 хвилин.

Так, ми стверджуємо, що це можливо.

Просто зідзвоніться з викладачем, коли тягнетеся в пробці на роботу, під час обіду або в інший вільний час і обговоріть, то що вас цікавить!

Домашнє завдання?

Придумати тему для розмови! Простіше не буває.

Як саме проходять заняття за програмою
English in 30 min.?
Все дуже просто і той же час ефективно!
1
Телефонуємо
Ви телефонуєте нашому викладачеві на 30, 45 або 60 хвилин.
2
Вчимо нові слова і фрази
Ви спілкуєтеся англійською на цікаві для вас теми. При цьому викладач вводить в розмову нові для вас корисні фрази, які ви запам'ятовуєте.
3
Використовуємо нові фрази в розмові
Після того, як ви почули нову фразу, саме час почати використовувати її в своїх реаліях. Завдяки такому підходу ви не тільки будете пам'ятати цю фразу ще довго, а і зможете самостійно її використовувати в мовленні.
4
Про що ж говорити в наступний раз?
Оскільки головне домашнє завдання ви ВЖЕ виконали на занятті (вивчили і навчилися використовувати нові слова), вам потрібно буде тільки придумати що б цікаве обговорити.
5
На наступному занятті ...
... в процесі розмови ви повторюєте фрази, які вивчили раніше, вживаєте їх в нових ситуаціях і вчите нові фрази!

Забути вивчене і піти без результату не вийде!
A year from now you may
wish you had started today.
Якщо у Вас виникли питання, залиште свій номер телефону і ми зв'яжемося з Вами в найкоротші терміни.
Meet our team
'A good teacher can inspire hope, ignite the imagination, and instill the love of learning'
Brad Henry
Оля
Senior Teacher
Оля - наш Senior викладач. Вона викладає англійську більше 10 років і робить це щиро і від душі, як в перший раз.

Оля - гуру методології викладання, у неї на занятті все чітко, структуровано і шалено цікаво!


Таня
Teacher
Таня- молодий професійний викладач c досвідом роботи в IT.

Того, факту, що вона підготувала студента до інтерв'ю на радіо BBC в Лондоні за 1 місяць, досить, щоб зрозуміти, що без знань і результату ви від неї не підете.

Оля
Teacher
Оля - викладач з багаторічним досвідом роботи. Вона може знайти ключик до кожного студента. Тому всі завдання підбирає індивідуально під кожного. Результат такого підходу: впевнене володіння англійською і суцільне задоволення від занять.

Варто зауважити, що друга професія Олі - 2D artist, тому сфера IT їй дуже близька і вона не з чуток знає, який англійська там потрібен.

Женя
Teacher
Коли Ви почуєте вимову Жені, сумнівів не залишиться: він точно володіє англійською бездоганно і вас навчить так само!

Женя працює вже багато років в сфері бізнесу, тому зможе розповісти Вам про всі тонкощі бізнес англійської з перших рук.

Эмили
Teacher
Займаючись з Емі, ви не будете відчувати себе на уроці. Навіть через монітор і тисячі кілометрів (Емі живе не в Україні), вона вміє створити легку, невимушену атмосферу. На занятті Емі не тільки викладач, вона стане вашим другом, з яким не страшно помилитися! Виправляючи свої помилки і розуміючи їх, ви швидко навчитеся говорити і не відчувати себе ніяково, коли говорите англійською.

Диана
Teacher
Діана - молодий фахівець, який невтомно розвивається і вдосконалює свої знання! Вона в курсі всіх новинок в сфері викладання та знає багато крутих ресурсів, які використовує в якості додаткових завдань.

Всі свої уроки Діана ретельно продумує, а наповнення і матеріали підбирає відповідно до того, що цікаво вам!

Виолетта
Teacher
Віолетта - досвідчений сертифікований викладач з великим досвідом роботи в міжнародному бізнес-середовищі. Працюючи з Віолетою, студент отримує комплексну актуальну програму навчання, що підходить саме для цієї мети - ділова переписка, ведення переговорів, офіційні презентації або неофіційне спілкування з партнерами або колегами.

Даша
Teacher
Після уроків з Дашею все учні ще надовго залишаються в гарному настрої! Ця дівчина заряджає всіх своїм позитивом і хорошим настроєм.

А ще Даша може зарядити вас любов'ю до англійської! Після занять з нею ви, без сумнівів, будете з нетерпінням чекати наступного, а вже зовсім скоро дивуватися своїм крутим результатами!

Елена
Teacher
Олена - досвідчений викладач, який може мотивувати кожного на вивчення мови! Ось, що говорить сама Олена: "Обожнюю читати, дивитися фільми, шоу англійською! Але ще більше люблю те почуття, коли, з часом, ти пам'ятаєш цю класну книгу або фільм, але не пам'ятаєш якою мовою ти дивився, слухав, читав дізнавався щось нове. Це означає, що ти можеш думати нерідною мовою! І це чудово! Того ж бажаю моїм учням! Прагніть максимуму, а я вам в цьому допоможу! Dream Big! "

Таня
Accountant
Цифри - стихія Тані. Вона бездоганно розбирається з усіма рахунками, договорами та іншої документацією! Завдяки їй у нас не виникає жодних бюрократичних проблем.

Таня
Assistant
Якщо у Вас виникнуть якісь питання, ви завжди можете звернутися до Тані! Вона все детально розповість і пояснить.

Відгуки учасників
Олег Семенов
Senior Hybris Developer EPAM
Я займався з Катею англійською більше року, і за цей час кожне із занять було корисним і шалено цікавим. Катя володіє винятковим стилем подачі інформації і відчутною пристрастю до викладання. Після кожної нашої зустрічі я йшов з новими знаннями і величезним бажанням покращувати свої навички і далі :)

Ірина Десятова
Recruitment Account Manager Luxoft
Кожне заняття чекаю з нетерпінням! Уроки побудовані так, що матеріал завжди підбирається індивідуально. Катя знає як зацікавити і мотивувати. Весь матеріал подається доступно і відразу ж закріплюється у вправах з твоїми особистими асоціаціями. Найбільшим бонусом було те, що я навчилася залишати позаду страхи і внутрішні бар'єри в усному спілкуванні. Сміливо можу рекомендувати як професіонала своєї справи і навіть більше! Before incorporating visual aids into speeches, the speaker should understand that if used incorrectly, the visual will not be an aid.

Рита Засекина
Head of Banking Relations Start2Pay
Katya, no doubt, is the best expert in English for IT sector. I definitely advise you to go through at least one practical course with her to find out what I'm talking about. Her training course is created for those who prefer learning language in an easy and funny way to boring traditional one, as well as those who are interested in a quick result that to start using the acquired knowledge in their work at once. I attended her course this Saturday, and I'm certainly pleased with the result, as well as the emotions received
Наталія Вязовская
Бізнес-аналітик Стримлайн Україна
Супер курс англійської з чудовим тренером.😍 Після першого ж заняття вмовила співробітника записатися 😊 Впевнена, що буде корисний не тільки РМ, а всім бажаючим поліпшити ділове листування і комунікацію. Чекають з нетерпінням Level-up

Ірина Подейко
Провідний бізнес-аналітик ПУМБ
Мені дуже сподобався вчорашній інтенсив! Було дивно легко, навіть якщо не всі відразу виходило. Окремо хочу виділити атмосферу створену Катериною, незважаючи на 7-8 годину навчання інформація засвоювалася і фокус уваги був на англійській мові, також хочу подякувати хлопцям за допомогу і підтримку в командних вправах. ;) We are winners all!

Олеся Ковтун
QA Engeneer Infopulse
Дуже сподобався майстер-клас IT English: Business Correspondence. Дізналась багато нового. Катя поділилась цікавими тонкощами і пояснила ті моменти, про які зазвичай кажуть "ну, вони так пишуть просто".
Організація майстер-класу теж була класною і продуманою.
IT English: Business Correspondence - Ігор Резник, Senior IT Recruiter in Optima Talent
IT English: Business Correspondence - Анна Бабенко, QA Lead in Infopulse
IT English: Successful Interview - Анна Мартиненко, НТУУ "КПИ"
IT English: Successful Interview - Владислав Ланчак, НТУУ "КПИ"
IT English for PMs - Наталія Орехова, Senior Business Development Manager in Ukrsoft Group
IT English for PMs - Олег Десятов, PM in Portmone
Залишились ще питання?
Залиште свій номер телефону і ми вам зателефонуємо!
Made on
Tilda